Zapisy

– IV SEMESTR: 12 marca – 18 czerwca 2024 –

 

Poniżej znajduje się formularz, dzięki któremu można zarejestrować się na CZWARTY semestr DRUGIEJ edycji Kuźni, która rozpocznie się 12 marca 2024 roku, a kończy się 18 czerwca 2024 roku. Jedną z zasad nieformalnej grupy Kowali Teologicznych Losów jest niepobieranie wynagrodzenia za prowadzenie wykładów. Zebrane środki będą w całości przeznaczone na koszty prowadzenia oraz promocji Kuźni. W związku z powyższym, jeśli ktoś mógłby i jest zainteresowany wsparciem naszego projektu, zachęcamy do wpłaty większej kwoty niż zalecana – w takiej sytuacji dane przelewu nie ulegają zmianie.

1. Opłata za uczestnictwo wynosi 250 złotych za semestr
(osiem wtorkowych spotkań, co dwa tygodnie od 19:00 do 21:30 z przekąską). 

2. Opłata dla studentów i uczniów to 100 złotych za semestr.

3. Jeśli kwota 250 czy 100 złotych stanowiłaby dla kogoś problem, proszę o kontakt przez maila Kuźni. Jeśli ktoś chciałby płacić w ratach, prosimy tylko o tym poinformować.

4. Każdy ma prawo przyjść na jeden wykład gratis w semestrze; nie ma potrzeby wcześniejszych zapisów.

5. Jeśli ktoś poza jednym spotkaniem w semestrze, chciałby uczestniczyć w innych, nie zapisując się na cały semestr, prosimy o przelanie wedle uznania, stosownej kwoty na nasze konto (w tytule prosimy o podanie daty wykładów i zamieszczenie słowa „Kuźnia”).

Preferujemy zdecydowanie uczestnictwo w spotkaniach na miejscu w Akademii Lubrańskiego. Jednakże, z powodu wielu pytań, które do nas napłynęły, zdecydowaliśmy się na udostępnianie osobom zapisanym nagrań z wykładów. Każda osoba zapisana otrzyma link z nagraniami z danego wieczoru Kuźni około półtora tygodnia później. Nagrania będą dostępne przez cały semestr, a osoby, które zapiszą się po rozpoczęciu semestru otrzymają wcześniejsze nagrania również. Ze względu na prawa autorskie zabronione jest pobieranie nagrań oraz ich udostępnianie osobom postronnym.

Dla wszystkich zainteresowanych Kuźnią polecamy nasze
upublicznione nagrania wykładów dostępne na naszym
kanale YouTube.

Numer konta, na który należy dokonać opłaty za uczestnictwo:
Akademia Lubrańskiego, ul. Lubrańskiego 1, 61-108 Poznań
02 1240 6524 1111 0011 1786 6947
Tytuł przelewu: ’imię i nazwisko – Kuźnia’.

Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieło, aby się rozwijało prężnie –
– tylko i wyłącznie wtedy, jeśli jest zgodne z Wolą Bożą. Amen.