Zapisy

– DRUGI SEMESTR –

 

Poniżej znajduje się formularz, dzięki któremu można zarejestrować się na DRUGI semestr działań Kuźni. Drugi semestr rozpoczyna się 14 marca; kończy się 20 czerwca 2023 roku. Opłata za uczestnictwo wynosi 250 złoty za semestr (osiem wtorkowych spotkań, co dwa tygodnie od 19:00 do 21:30). Opłata dla studentów i uczniów to 100 złotych. Jedną z zasad nieformalnej grupy Kowali Teologicznych Losów jest niepobieranie wynagrodzenia za prowadzenie wykładów. Zebrane środki będą w całości przeznaczone na koszty prowadzenia oraz promocji Kuźni. W związku z powyższym, jeśli ktoś mógłby i jest zainteresowany wsparciem naszego projektu, zachęcamy do wpłaty większej kwoty niż zalecana – w takiej sytuacji dane przelewu nie ulegają zmianie.
(Jeśli kwota 250 czy 100 złotych stanowiłaby dla kogoś problem, proszę o kontakt przez maila Kuźni. Jeśli ktoś chciałby płacić w ratach, prosimy również o kontakt przez maila Kuźni. Jeśli ktoś poza jednym spotkaniem, chciałby uczestniczyć w innych, nie zapisując się na cały semestr, prosimy również o kontakt przez maila Kuźni.)

Każdy ma prawo przyjść na jeden wykład gratis. Jednakże, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie gotowości przyjścia za pomocą formularza, aby móc zorganizować miejsce spotkania.

Preferujemy zdecydowanie uczestnictwo w spotkaniach na miejscu w Akademii Lubrańskiego. Jednakże, z powodu wielu pytań, które do nas napłynęły, zdecydowaliśmy się na ograniczoną możliwość dostępu do nagrań wykładów, które będzie można w określonym czasie odtworzyć. Zatem, nawet osoby mieszkające daleko od Poznania, albo nie mogące zawsze uczestniczyć w wykładzie, będą miały możliwość zobaczenia nagrań z danego wieczoru w Kuźni. Wszak, Poznań wart jest Teologii, ale inne miejsca również. Każda osoba zapisana otrzyma link z nagraniami z danego wieczoru Kuźni około półtora tygodnia później. Nagrania będą dostępne przez cały semestr, a osoby, które zapiszą się po rozpoczęciu semestru otrzymają wcześniejsze nagrania również. Ze względu na prawa autorskie zabronione jest pobieranie nagrań oraz ich udostępnianie osobom postronnym.

Dla wszystkich zainteresowanych Kuźnią polecamy nasze
upublicznione nagrania wykładów dostępne na naszym
kanale YouTube.

Numer konta, na który należy dokonać opłaty za uczestnictwo:
Akademia Lubrańskiego, ul. Lubrańskiego 1, 61-108 Poznań
02 1240 6524 1111 0011 1786 6947
Tytuł przelewu: ’imię i nazwisko – Kuźnia’.

Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieło, aby się rozwijało prężnie –
– tylko i wyłącznie wtedy, jeśli jest zgodne z Wolą Bożą. Amen.